четвер, 25 лютого 2021 21:33

"Динамо" обіграло "Брюгге" й вийшло в 1/8 Ліги Європи. Там же гратиме і "Шахтар".

Сергієві Сидорчуку треба добряче постаратися аби вивести команду в 1/8 фіналу. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні київське "Динамо" в одному з найкрасивіших міст західної Фландрії спробує здолати опір місцевої однойменною команди – "Клуб Брюгге". Вдруге за два роки динамівці гратимуть з лідером чемпіонату Бельгії. У місті, яке називають фламандською Венецією киянам треба забивати й не пропускати. Перша гра в Києві на 10-градусному морозі закінчилася внічию – 1:1. Тому улюблена модель гри на контратаках сьогодні навряд чи підійде динамівцям. Відсидітися в захисті не вдасться. Треба думати про позиційний напад.

Проблеми суперника нікуди не поділися. Хворі коронавірусом ще не одужали, а до них уже додався юний Шарль Де Кетеларе. Тобто шанси є, враховуючи, що у "Динамо" бойовий склад. Зрештою, якщо подвиг здійснити не зараз, то коли? На відміну від морозного тиждень тому Києва в Брюгге сьогодні було 17 градусів тепла. Зараз іде дощ. Будем сподіватися, що на щастя?

До матчу все ближче. Тренери назвали склади команд:

"Динамо": Бущан, Миколенко, Сирота, Забарний, Кенджьора, Шепелев, Сидорчук, Буяльський, Родрігеш, Циганков, Бесєдін

Запасні: Бойко, Нещерет, Караваєв, Сідклей, Тимчик, Шапаренко, Андрієвський, Де Пена, Леднєв, Дуелунд, Ванат, Супряга

"Брюгге": Міньоле, Рікка, Мехелен, Коссуну, Мата, Баланте, Соболь, Ван Ден Кейбус, Вормер, Дірар, Дост

Запасні: Хорват, Шінтон, Фофана, Окереке, Баджо, Ван Дер Бремпт, де Кейпер, Фуакаля, Енгелс, Серве

Гра почалася!

2 хв. "Брюгге" несамовито атакує з перших хвилин. Кияни відбиваються.

4 хв. Жерсон Родрігеш намагався пробити, але постріл легко заблокували захисники.

5 хв. Бесєдін перспективно проривався флангом, але більше ніж кутовий не заробив.

8 хв. Дост небезпечно бив головою після подачі з з правого флангу, але влучив у Забарного.

11 хв. Буяльський затягнув із пасом на Миколенка й перспективну атаку зірвав.

14 хв. Господарі усім виглядом демонструють, що нічия їх влаштовує. А кияни, якщо хочуть, мусять атакувати.

18 хв. Не можуть зв'язати кілька пасів кияни. Шепелєв втрачає м'яч на рівному місці.

19 хв. Ван Ден Кейбус отримує попередження в господарів.

20 хв. Бесєдін ледь не вивів Буяльського сам на сам із голкіпером, але засильно віддав пас Артем.

24 хв. Дост бив із лінії воротарськоо майданчика, але Бущан парирував. Перед цим на пенальті претендували грвці "Брюгге", але арбітр (і ми з вами) вважав, що епізод з падінням у карному майданчику киян не тягне на 11-метровий.

28 хв. Не можуть тонко, майстерно зіграти кияни. Все передбачувано і стандартно в нападі у "Динамо".

31 хв. Арбітр зірвав красиву атаку гостей, але, справедливості заради, офсайд був у Жерсона.

34 хв. Баланта пхнув рукою в обличчя Буяльському, але суддя не свиснув. Віталій полежав і підвівся.

37 хв. Буяльський запресингував Міньоле, але навіть кутового не досяг. Взагалі без моментів підопічні Луческу.

40 хв. Все без змін у нас. Заспокоюють гру фламандці. Нічого не виходить в українців.

44 хв. Бесєдін повторив свій пас. Тільки тепер адресатом був Родрігеш. Знову неточно.

45 хв. Арбітр свистить на перерву.

Якби йшлося про нульову нічию, то "Динамо" зіграло добре. Тільки – 0:0 нам не треба!

Поновилася гра!

48 хв. Знову "Брюгге" кидається в атаку і знову марно. Вистояли кияни.

49 хв. Ван Дер Бремпт вийшов замість Ван Ден Кейбуса. Як вони це вимовляють?

52 хв. Зовсім без воріт грають динамівці. Все роблять: перехоплюють, біжать, пасують, а воріт нема. Холості оберти якісь.

54 хв. Дост бив головою, не втримав його Забарний. Бущан на місці.

57 хв. Кутовий заробили українці. Але до удару по воротах справа не дійшла. Тим часом господарі міняють Доста. Баджі виходить.

59 хв. Видно різницю між командами. Захисники господарів намагаються віддавати гострі передачі, а в Забарного всі паси – назад.

62 хв. Хух, пронесло. Забарний не влучив по м'ячу, Баджі вийшов сам на сам, бив гостро, але Бущан виручив.

66 хв. Повне невміння проводити позиційні атаки демонструють підопічні Луческу. Якийсь допотопний футбол.

68 хв. Шапаренко замість Шепелєва виходить.

69 хв. І перші два удари по воротах. Шапаренко пробив. Чого ж він так довго сидів?

71 хв. Циганков нагадав про себе ударом аби куди. Чи не вперше згадав я Віктора. От кого треба міняти!

75 хв. Довго володіли м'ячем динамівці, доки не віддали Циганкову. Віктор відразу подарував м'яч супернику.

77 хв. О!! Підсилення атаки від Луческу! Замість Кенджьори виходить Караваєв. Хто там ще із захисників у запасі сидить?

80 хв. Нічого не світить сьогодні "Динамо". Немає хитрості й потуги в атаці.

ГОЛ!! "Динамо"! Почули мою критику. Циганков і Буяльський розіграли ідеальну комбінацію і Віталій засадив під поперечину! 1:0 ми попереду!

86 хв. Заміна. Замість героя зустрічі Буяльського виходить Андрієвський.

90 хв. Тепер у господарів нічого не виходить. Хаотичні атаки "Брюгге".

4 хвилини додав арбітр.

90+2 Міньоле рятує "Брюгге" від другого голу після удару Шапаренка. Під кутом із лівого флангу бив Микола.

Все!! Присоромили динамівці вашого корепондента й таки виходять услід за "Шахтарем" в 1/8 Ліги Європи.

"Динамо" взяло реванш у "Брюгге" за поразку дворічної давнии. Жеребкування Ліги Європи відбудеться завтра в Швейцарії.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" обіграло "Брюгге" й вийшло в 1/8 Ліги Європи. Там же гратиме і "Шахтар".». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua