вівторок, 06 грудня 2011 11:00

"Динамо" не дозволило "Шахтарю" наздогнати себе: результати 19-го туру УПЛ

В останньому матчі 19-го туру, в понеділок столичний клуб зумів на останніх хвилинах вирвати перемогу на своєму полі у донецького "Металурга".

На 89-й хвилині перемогу динамівцям приніс точний удар хорватського півзахисника Огнена Вукоєвича, передає Інтерфакс-України.

Головний переслідувач киян донецький "Шахтар" ще у п'ятницю розгромив на "Донбас Арені" столичний "Арсенал".

"Металіст", який іде третім, у неділю в Харкові здобув непросту перемогу над "Волинню". Господарі програвали з 8-ї хвилини, коли в їх ворота забив Павлов. Але за останні сім хвилин матчу "Металіст" зумів забити підопічним Віталія Кварцяного відразу три голи: відзначилися аргентинець Хосе Соса, бразильці Фініньо і Тайсон.

Серед інших результатів виділяється поразка дніпропетровського "Дніпра" від маріупольського "Іллічівця" на виїзді з рахунком 2:3.

Таким чином, на першому місці після 19 турів київське "Динамо", у якого 49 очок. На один пункт менше у "Шахтаря" і на п'ять - у "Металіста". На четверте місце вийшов "Кривбас", який відстає від лідируючої трійки на 13 очок, на один пункт менше у "Дніпра". Внизу таблиці, у зоні вильоту - луганська "Зоря" і київська "Оболонь".

19-й тур

Динамо Київ - Металург Донецьк - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Вукоєвич (89).

Іллічівець - Дніпро - 3:2 (2:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Фомін (8), 2:0 - Кожанов (29), 2:1 - Ротань (57), 2:2 - Калініч (74), 3:2 - Ярошенко (87, пенальті).

Вилучення: Стрініч, 56 (Дніпро), Ротань, 88 (Дніпро).

Ворскла - Карпати - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Безус (37), 1:1 - Батіста (56).

Металіст - Волинь - 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Павлов (8), 1:1 - Соса (83), 2:1 - Фініньо (85), 3:1 - Тайсон (90).

Вилучення: Шиков, 48 (Волинь), Гобер, 66 (Волинь).

Шахтар - Арсенал К - 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Срна (13), 2:0 - Коста (30), 3:0 - Мхітарян (57), 4:0 - Богданов (69, автогол), 5:0 - Едуардо (76).

Вилучення: Шершун, 29 (Арсенал).

Зоря - Оболонь - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Хомченовський (16), 1:1 - Баранець (57), 1:2 - Баранець (65).

Таврія - Олександрія - 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Довгий (10), 1:1 - Матюхін (25, автогол), 2:1 - Гігіадзе (31, пенальті), 3:1 - Шиндер (76), 4:1 - Калиниченко (79) .

Вилучення: Довгий, 30 (Олександрія).

Чорноморець - Кривбас - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Самодін (22), 0:2 - Самодін (63), 1:2 - Цигирлаш (90).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не дозволило "Шахтарю" наздогнати себе: результати 19-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua