пʼятниця, 08 червня 2007 14:16

Данію покарали технічною поразкою за атаку на арбітра

Дисциплінарний комітет УЄФА виніс ухвалу щодо зупинки суботнього матчу відбірного турніру чемпіонату Європи-2008 в групі F Данія – Швеція, перерваного головним арбітром зустрічі Гербертом Фанделем на 89-ій хвилині гри, після того, як той був атакований одним з данських уболівальників, повідомляє Газета.Ру.

За рішенням УЄФА, збірній Данії зараховано технічну поразку (0:3). Крім того, Федерація футболу Данії оштрафована на 100 тис. швейцарських франків (61 тис. євро), а наступні чотири домашні зустрічі, перша з яких пройде при порожніх трибунах, збірна Данії повинна буде провести в 250 кілометрах від столиці країни Копенгагена.

Це ігри проти збірних Ліхтенштейну (12 вересня), Іспанії (13 жовтня), Латвії (17 жовтня) та Ісландії (21 листопада).

Також, півзахисник данців Поульсен дискваліфікований на три гри, одну з яких він вже відбув.

Зараз ви читаєте новину «Данію покарали технічною поразкою за атаку на арбітра». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua