субота, 19 червня 2010 19:04

ЧС-2010. Гана з Австралією відвантажили один одному по м'ячу

У групі "D" зіграний матч другого туру між збірними Гани і Австралії. Африканська команда, граючи більше години в більшості, не змогла обіграти суперника - 1:1.

Після розгрому від Німеччини (0:4) збірна Австралії у грі з Ганою показала зовсім іншу гру. І була навіть близька до першої перемоги на турнірі. Якщо б не вилучення Гарі Кьюелла ще в середині першого тайму.

Австралія почала дуже добре. Вже на 11-й хвилині Бретт Холман зіграв на добиванні після грубої помилки воротаря Гани. Знову ці голкіпери ...

ЧС-2010. Група "D"

Гана - Австралія - 1:1 (1:1)

Гана: Кінгсон, Пейнтсіл, Менса, Аддо, Сарпей, Аннан, К. Боатенг, Айю, Тагое (Квінсі, 56), Асамоа (Мунтарі, 77), Гьян

Австралія: Шварцер, Уілкшір (Рукавиця, 85), Ніл, Мур, Карні, Чуліна, Валері, Емертон, Брешиано (Чіпперфілд, 66), Кьюелл, Холман (Кеннеді, 68)

Голи: Асамоа Гьян (26, пен.) - Холман (11)

Вилучення: Кьюелл (27)

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «ЧС-2010. Гана з Австралією відвантажили один одному по м'ячу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua