вівторок, 28 жовтня 2008 08:30

Чемпіонат Росії. Гравці побили арбітра прямо на полі

Вчорашній матч другого дивізіону між "Сочі-04" та волгоградською "Олімпією" закінчився скандалом. Господарі впродовж всієї зустрічі були незадоволені роботою рефері Сергія Тимофєєва з Азова.

На 76-ій хвилині за рахунку 3:1 на користь гостей півзахисник сочинців Костянтин Коваленко вдарив Тимофєєва кулаком в обличчя. Суддя впав на газон, його відвели у суддівську кімнату, а матч призупинили на 25 хвилин.

Арбітри спочатку не хотіли продовжувати роботу, але їх умовили повернутися на поле. Функції головного судді виконував лайнсмен Павло Шепілов. Про інцидент вже повідомили КФА та ПФЛ. Скоріш за все, на сочинський клуб накладуть штраф, а на Коваленка – тривалу дискваліфікацію, повідомляє "Спорт-Експрес".

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат Росії. Гравці побили арбітра прямо на полі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua