середа, 18 квітня 2007 09:44

Бурмістрова виграла "срібло" чемпіонату Європи з боротьби

На чемпіонаті Європи з боротьби серед жінок розіграли перші комплекти нагород. Чемпіонка Європи 2004 та 2005 років, українка Катерина Бурмістрова принесли до скарбнички збірної України першу нагороду турніру.

У фіналі у категорії 67 кг Катерина зустрічалася з росіянкою Анною Половнєвою. Однак цього разу Бурмістровій не вдалося здобути черговий титул. У неї "срібло".

За крок до п"єдесталу у категорії 59 кг зупинилася ще одна українка, 19-річна Юля Остапчук. Вона поступилася переможниці Інгрід Карлссон зі Швеції. А у боротьбі за бронзу Юля програла росіянці Галині Легенкіній.

У категорії 51 кг золота медаль у ще однієї росіянки Заміри Рахманової. "Срібло" дісталося Естері Добре з Румунії.

Зараз ви читаєте новину «Бурмістрова виграла "срібло" чемпіонату Європи з боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua