середа, 30 листопада 2011 21:43

Біатлон. Перший етап КС. Фуркад виграв гонку на 20 км, Седнєв - 22-й

Сьогодні, 30 листопада, в Остерсунді (Швеція) стартував перший етап Кубка світу з біатлону. Перший комплект медалей розіграли чоловіки в індивідуальній гонці на 20 км з чотирма вогневими рубежами.

Перше золото нового бівтлонного сезону виграв француз Мартен Фуркад, який подолав всю дистанцію за 53 хвилини 29,8 секунд, припустившись одного промаху на останньому вогневому рубежі. Срібним призером став чех Міхал Шлезінгр, програвши переможцю 1 хвилину 54,3, але випередивши німця Симона Шемппа лише на 0,2 секунди. Обидва припустилися одного промаху кожний.

Кращий з українців Сергій Седнєв (на фото) посів 22-ге місце також з одним промахом, але з відставанням у 3 хвилини 50,9 секунди. Олег Бережний відстрілявся без промахів, але підвела швидкість, у результаті - лише 49-й. Сергій Семенов був 75-м, Андрій Дериземля - ??76-м, Артем Прима - 80-м.

Лідери минулорічного Кубка світу, норвежці, не змогли сьогодні поборотися за призові місця - підвела стрільба. Еміль Хегле Свендсен завершив гонку 21-м,, Тар'єю Бе - 25-м, при цьому в пасиві обох по чотири промахи, а Оле-Ейнар Бьорндален був лише 43-м з шістьма промахами.

Найшвидшим на лижні був француз Мартін Фуркад, за ним норвежці - Ларс Бергер (+10,1), Оле-Ейнар Бьорндален (+35,4) і Еміль Свендсен (45,4).

Швидше за всіх з українців був Сергій Семенов - 41-й, програвши Фуркаду 2 хвилини 53 секунди.

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Остерсунд (Швеція). 30 листопада

Чоловіки. Індивідуальна гонка. 20 км. Чотири вогневі рубежі.

1. Мартен Фуркад (Франція) - 53:29.8 (0 +0 +0 +1)

2. Міхал Шлезінгр (Чехія) - відставання 1:54.3 (0 +1 +0 +0)

3. Симон Шемпп (Німеччина) - + 1:54,5 (1 +0 +0 +0)

...

22. Сергій Седнєв (Україна) - + 3:50.9 (0 +0 +0 +1)

49. Олег Бережний (Україна) - +5:49.8 (0 +0 +0 +0)

75. Сергій Семенов (Україна) - +7:40.7 (1 +3 +0 +2)

76. Андрій Дериземля (Україна) - +7:42.2 (2 +1 +1 +1)

80. Артем Прима (Україна) - +8:02.2 (1 +0 +0 +2)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Перший етап КС. Фуркад виграв гонку на 20 км, Седнєв - 22-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua