субота, 14 січня 2012 17:21

Біатлон. Нове-Место. Свендсен виграв спринт, Прима - 26-й

Сьогодні, 14 січня, в Нове Место (Чехія) проходить п'ятий етап Кубка світу з біатлону. Завершилася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Перемогу святкував норвежець Еміль Хегле Свендсен, випередивши на 2,7 секунди француза Сімона Фуркада, на 9,6 - Мартена Фуркада. Переможець пробіг один штрафне коло, Сімон Фуркад - три, його брат Мартен - два.

Кращим серед українців у черговий раз став Артем Прима, який фінішував 26-м з відставанням в 1 хвилину 42,9 секунди, пробігши одне штрафне коло. Разом з ним у тридцятці найсильніших завершив гонку Сергій Седнєв (27-й).

Трохи не вистачило для потрапляння в очкову зону Андрію Дериземлі (41-й) та Олегу Бережному (44-й). Олександру Біланенку не вдалося заробити право на участь у завтрашній гонці переслідування (76-й).

Біатлон. Кубок світу. П'ятий етап. Нове Мєсто (Чехія), 14 січня

Чоловіки. Спринт. 10 км, два вогневі рубежі.

1. Еміль Хегле Свендсен (Норвегія) - 27.13,1 (0+1)

2. Сімон Фуркад (Франція) - відставання +2,7 (1+2)