субота, 11 лютого 2012 13:12

Біатлон. Контіолахті. Мартен Фуркад переміг у спринті, Седнєв - 26-й

Сьогодні, 11 лютого, у Контіолахті (Фінляндія) на восьмому етапі Кубка світу з біатлону завершилася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.
Перемогу святкував француз Мартен Фуркад (на фото), незважаючи на один промах.

Другим був росіянин Тимофій Лапшин, програвши французові 0,8 секунди. Трійку призерів замкнув швейцарець Бенжамін Вегер з відставанням в 1,6 секунди. Лапшин і Вегер пройшли вогневі рубежі без втрат.

Кращим з українців був Сергій Седнєв з одним промахом і відставанням в 1 хвилину 6,3 секунди, фінішував на 26-му місці.