пʼятниця, 04 листопада 2011 14:22

Бекхем допоміг "Лос-Анджелес Гелаксі" перемогти "Ред Булл" Тьєррі Анрі

Екс-півзахисник англійського футбольного клубу "Манчестер Юнайтед" Девід Бекхем допоміг "Лос-Анджелес Гелаксі" переграти клуб французького нападаючого Тьєррі Анрі "Ред Булл" у повторному півфінальному поєдинку Західної конференції чемпіонату США з футболу.

Зустріч, що відбулася в четвер, завершилася перемогою "Гелаксі" з рахунком 2:1 (1:1). У першому матчі також були сильнішими футболісти з Лос-Анджелеса - 1:0.

У складі переможців голами відзначилися Майк Мегі (42-а хвилина) і Лендон Донован (75). У "Ред Булла" м'яч на 4-й хвилині гри забив Люк Роджерс. Анрі та Бекхем зробили по одній результативній передачі.

У фінальному матчі Західної конференції "Гелаксі" 6 листопада битиметься з "Реалом" із Солт-Лейк-Сіті.

Зараз ви читаєте новину «Бекхем допоміг "Лос-Анджелес Гелаксі" перемогти "Ред Булл" Тьєррі Анрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua