середа, 17 квітня 2013 10:00

"Баварія" вийшла у фінал Кубка Німеччини
6

Футболісти "Баварії" завдали нищівної поразки "Вольфсбургу" у півфіналі Кубка Німеччини, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла у вівторок у Мюнхені, завершилася з рахунком 6:1. По голу у переможців забили Маріо Манджукіч (17-а хвилина), Ар'єн Роббен (35-а) і Джердан Шачирі (51-а), а Маріо Гомес, який вийшов на заміну на 77-й хвилині, оформив хет-трик (80-а, 83-я, 86-а). "Вольфсбург" відповів єдиним точним ударом Дієго (45-а).

У фіналі "Баварія", що дійшла до вирішального матчу турніру вдруге поспіль, зіграє з переможцем матчу між "Штутгартом" і "Фрайбургом", який пройде в середу, 17 квітня.

Кубок Німеччини

1/2 фіналу

Баварія - Вольфсбург 6:1 (2:1, 4:0)

Голи: 1:0 - 17 Манджукіч, 2:0 - 35 Роббен, 2:1 - 45 Дієго, 3:1 - 50 Шачирі, 4:1 - 80 Гомес, 5:1 - 83 Гомес, 6:1 - 86 Гомес .

Баварія - Нойєр, Контенто, Данте, ван Бюйтен, Лам, Шачирі, Хаві Мартінес, Швайнштайгер, Роббен (Рафінья, 74), Мюллер (Л. Густаво, 63), Манджукіч (Гомес, 77).

Вольфсбург - Бенальо, Родрігес, Фагнер (Дост, 61), Налдо, Мадлунг, Медоєвич, Вієйрінья, Хасебе, Полак (Треш, 73), Дієго, Оліч (Хельмес, 73).

Попередження: Налдо (53), Полак (62), Швайнштайгер (81).

Штутгарт - Фрайбург

17 квітня, 21.30, "Мерседес-Бенц-Арена"

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" вийшла у фінал Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua