пʼятниця, 25 вересня 2020 02:20

Баварія в овертаймі виборола Суперкубок УЄФА

Баварія дотисла Севілью. Фото: Футбол

Мюнхенська "Баварія" обіграла "Севілью" в матчі за Суперкубок УЄФА 2020 року.

Зустріч проходила на стадіоні "Пушкаш Арена" "в Будапешті (Угорщина) і завершилася з рахунком 2:1.

На 13 хвилині Лукас Окампос реалізував пенальті, який заробив Ракітіч. Горецький з подачі Роберта Левандовскі зрівняв рахунок на 34 хвилині. В другому таймі "Баварія" пару раз відправила м'яч у сітку, але обидва рази - з порушенням правил.

"Севілья" могла перемагати, проте на 87 хвилині Ен-Несірі не реалізував вихід на один.

Вивів мюнхенців вперед Хаві Мартінес вже в другому таймі додаткового часу.

"Баварія" вдруге у своїй історії завоювала Суперкубок УЄФА, а "Севілья" стала першим клубом, який 5 разів програв битву за престижний трофей.

Зараз ви читаєте новину «Баварія в овертаймі виборола Суперкубок УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua