середа, 05 березня 2008 18:38

Бауер виграв Кубок світу з лижних гонок

В середу, 5 березня визначився новий володар Кубка світу з лижних гонок. Ним став 30-річний чех Лукаш Бауер, який став недосяжним для конкурентів після спринтерських змагань в норвезькому Драммені.

Бауер не вийшов на старт, але від участі в гонці відмовився і його єдиний конкурент німець Рене Зоммерфельдт, який мав теоретичні шанси наздогнати чеха. У результаті в Бауера залишилося 1196 очок, а у Зоммерфельдта - 768 балів.

До закінчення сезону лижникам залишилося провести 50-кілометровий лижний марафон в Осло (8 березня) і завершальний етап в італійському Борміо (14-16 березня). Варто зазначити, що Бауер став першим в історії чехом, якому вдалося виграти Кришталевий глобус.

Lenta Ru
Зараз ви читаєте новину «Бауер виграв Кубок світу з лижних гонок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua