субота, 28 листопада 2009 17:16

Баскетбол. БК "Донецьк" програв уперше в сезоні

Лідер української Суперліги БК "Донецьк" зазнав першої поразки на внутрішній арені. "Тигри" на виїзді поступилися "ФЕРРО-ЗНТУ", яке демонструє найрезультативніший баскетбол в лізі. Ось і в матчі з донеччанами запорожці подолали рубіж в сто очок, перегравши опонента - 102:92.

Особливо старалися два американці, які панували під обома кільцями. На рахунку Чарльза Томаса 22 очки і 16 підбирань, а Вінсент Хантер відстав від партнера на один пункт в кожній з цих категорій - 21 + 15. У гостей найрезультативнішим був Марк Пері - 20 балів. По 15 додали Кріс Оуенс і Ростислав Кривіч.

"Будівельник" в гостях упевнено справився з "Говерлою". Гості повністю контролювали гру у перших трьох чвертях і лише, коли їх перевага досягла 33 очок, скинули обороти. Матч закінчився перемогою "гладіаторів" - 75:53. У такому малорезультативному матчі і гравці на феноменальну статистику не розраховували. Патрік Спаркс приніс господарям 16 балів, а Джеррод Хендерсон з 15 очками був найкращим у гостей.

"Політехніка-Галичина" за рахунок ривка в четвертій чверті (27:15) вирвала перемогу у МБК "Миколаїв" - 88:76. Найкориснішими гравцями матчу стали - у господарів Нік Вільямс (24 очки), а у гостей єдиними у кого були двозначні цифри був Даніель Макклінток (26 + 8 підбирань).