субота, 16 січня 2021 20:51

Ярмоленко допоміг обіграти "Бернлі"

Андрій Ярмоленко не забив ще жодного м'яча в сезоні. Фото "Вест Гем"

У Лондоні на Олімпійському стадіоні в матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги "Вест Гем Юнайтед" приймав "Бернлі". Зустріч завершилася перемогою "молотобійців" з рахунком 1:0.

На 9-й хвилині матчу господарі відкрили рахунок. Півзахисник Пабло Форнальс з лівого флангу виконав подачу у воротарський, де гості не встежили за нападником Майклом Антоніо і він безперешкодно переправив м'яч у ворота.

На 82-й хвилині замість нападника Джаррода Боуена на поле вийшов 31-річний український півзахисник "молотобійців" Андрій Ярмоленко. Він мав шанс забити, або віддати гольову передачу, але не зробив ні того, ні іншого. Удар Андрія заблокували захисники.

"Вест Гем Юнайтед" в 18 матчах набрав 29 очок і займає 8-е місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги сезону-2020/2021. "Бернлі" (16) - на 17-му місці.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко допоміг обіграти "Бернлі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua