понеділок, 16 квітня 2012 11:56

41-й гол Роналду, дубль Мессі, перемоги "Реала" і "Барси": результати 34-го туру примери

За п'ять турів до закінчення чемпіонату Іспанії "Реал" вдома обіграв "Спортинг" (3:1). 41-й гол у поточному сезоні забив Кріштіану Роналду.

"Барселона" була змушена відіграватися у матчі проти "Леванте" після голу Хосе Баркеро з пенальті на 23-й хвилині. У другому таймі каталонцям вдалося вирвати перемогу, дубль на рахунку Ліонеля Мессі. При цьому другий гол був також забитий з одинадцятиметрового після фолу на Ісааку Куенці на 72-й хвилині.

У неділю "Атлетик", який претендує на зону єврокубків, переграв на своєму полі "Мальорку" (1:0). Єдиний гол на рахунку Фернандо Льоренте. Мадридський "Атлетико" на виїзді переграв "Райо Вальєкано" (1:0) - єдиний гол на рахунку колумбійського снайпера Радамеля Фалькао.

Іспанія

Примера

33-й тур

Райо Вальєкано - Атлетико 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Фалькао (65).

Хетафе - Севілья

16 квітня, 22.00

Еспаньол - Валенсія 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - К. Гомес (26), 2:0 - Верду (30), 3:0 - А. Васкес (58), 4:0 - Калу Уче (80).

Малага - Реал Сосьєдад 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Іско (19), 1:1 - Хабі Прієто (49).

Вилучення: Мікель Гонсалес, 45 (Реал Сосьєдад).

Вільярреал - Расинг 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Ернан Перес (46), 1:1 - Акоста (90).

Атлетик - Мальорка 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Льоренте (13).

Реал Мадрид - Спортинг Хіхон 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - де лас Куевас (30, пенальті), 1:1 - Ігуаїн (37), 2:1 - Роналду (74), 3:1 - Бензема (82).

Реал Мадрид: Касільяс, Арбелоа, Пепе, Рамос, Марсело, Хедіра, Шахін (Бензема, 46), Озіл, Кальєхон (Ді Марія, 46), Роналду, Ігуаїн (Гранеро, 75).

Вилучення: Р. Канелья, 79 (Спортинг Хіхон).

Леванте - Барселона 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Баркеро (23, пенальті), 1:1 - Мессі (64), 1:2 - Мессі (72, пенальті).

Барселона: Вальдес, Адріано, Маскерано, Бускетс, Пуйоль, Алькантара, Хаві (Куенка, 46), Фабрегас, Санчес (Дані Алвес, 76), Мессі, Педро (Іньєста, 54).

Зараз ви читаєте новину «41-й гол Роналду, дубль Мессі, перемоги "Реала" і "Барси": результати 34-го туру примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua