В Україні є всі передумови для революції. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав громадський активіст, член Конгресу українських націоналістів Микола Коханівський.
"Ми ще не переступили межу, хоча й наблизилися до неї. Два роки тому так часто не горіли офіси Партії регіонів, машини депутатів різного рівня. Я знаю найактивніше протестне середовище. Але зараз почали відбуватися речі, про які і я не в курсі. З'являються невідомі патріоти, підпільне середовище", - зауважив він.
За словами Коханівського, дух протесту виростає з "безкінечного національного приниження, соціальних проблем, правового безпредєлу".
"Половина громадян уже зрозуміли, що парламентським шляхом ситуацію не переломити. Хіба донецьку банду можна якось умовити, виграти в них через Верховну Раду? Тільки сила. Тут кожен патріот має визначитися: йому потрібна УССД — Українська самостійна соборна держава чи режим окупації. Якщо ти — патріот, маєш бути готовий сісти, віддати своє життя", - розповів він.
Під "підпільною боротьбою" активіст вважає таке: "Підпалити машину, офіс, дати тягла депутату від Партії регіонів, пошкодити українофобський білборд. Троє-п'ятеро активних людей можуть запалити вогнем революції цілий регіон".
"Середовище, в якому я обертаюся, виступає за силовий варіант. Це — патріоти, громадські діячі, національно свідомі менеджери. Зараз головний запит суспільства — "закон один для всіх". Цього не дали ні Ющенко, ні Тимошенко. Тим більше не дає окупаційна влада Януковича й Азарова", - наголосив член КУНу.
Він вважає, що парламентська опозиція є основним гальмом революції.
"Вона може скликати п'ять тисяч людей на мітинг. Але 80 відсотків їх — проплачені. Хоча б трошки непроплачених здатна вивести "Свобода". Вони воюють, максимально викладаються. Але ж грають разом з опозицією. "Свободівці" в межах парламенту безсилі, заступорилися. Хоча пам'ятники зносять, захищають Гостиний двір", - заявив Коханівський.
Він висловив сподівання, що лідерами революції не будуть люди з нинішньої опозиції. А ними стануть люди з низів.
Повністю інтерв'ю читайте тут.
Коментарі
53