Президент Росії Володимир Путін вважає, що не можна нескінченно списувати борги найбіднішим країнам, не міняючи існуючу структуру міжнародних економічних зв"язків.
- Не можна подавати списування боргів як пряму допомогу розвитку, не міняючи структури міжнародних економічних зв"язків, тому що існуюча структура породжує ці борги знову й знову, - сказав сьогодні глава російської держави на Міжнародному форумі громадських і правозахисних організацій "Громадянська вісімка-2006".
Як приклад Президент РФ привів субсидії своєму сільському господарство в деяких західних країнах, які, на думку Путіна, і породжують нові борги найбідніших країн.
- Спробуйте заборонити ці субсидії - там будуть більші внутрішні неприємності, у тому числі за допомогою НУО (неурядових організацій), значна частина НУО буде захищати субсидії своїх країн на сільське господарство, - впевнений російський лідер.
Путін знову повторив, що субсидії сільському господарству приведуть до нових боргів найбідніших країн, "а потім добрі дядьки на "вісімках" будуть списувати ці борги, пише Українська правда.
Коментарі