Рейтинги опозиції співмірні з рейтингами "Нашої України" 2002 року. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив політтехнолог Тарас Березовець.
"Тоді блок Ющенка здобув майже 25 відсотків. Тобто Об'єднана опозиція проведе десь 70 депутатів за партійним списком і зовсім мало мажоритарників – 10–12. Ну хай сукупно це буде 90. "Свобода" – це максимум 12 депутатських мандатів. Кличко – ще 50. Всього – 150–160. Їхнє завдання – заблокувати створення конституційної більшості владою. Якщо припустити, що окремі незалежні мажоритарники підтримають опозицію – максимум, на що вона може розраховувати, це 170 мандатів", - зауважив він.
За словами Березовця, опозиція мала одну безпрограшну стратегію.
"Одразу після того, як Тимошенко винесли вирок, після першого шоку, вони інтуїтивно почали її реалізовувати: Юлія Тимошенко у в'язниці, єдиний спосіб її звільнити – це підтримати нас. Перший час цей посил дуже чітко в них простежувався. Але потім звалились на інші теми, і правильний сигнал загубився. Вони мали шанс нав'язати порядок денний владі. А зараз та перехопила ініціативу", - підкреслив політтехнолог.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кандидати Об'єднаної опозиції клятвено пообіцяли не виходити з неї
Повне інтерв'ю Тараса Березовця читайте у журналі "Країна" № 30 (133) за 9 серпня 2012 року.
Коментарі
88