неділя, 03 липня 2011 14:34

Лукашенко розповів білорусам про "диктат Заходу" і змову "сильних" країн

Лукашенко розповів білорусам про "диктат Заходу" і змову "сильних" країн

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що зовнішні сили, намагаючись дестабілізувати становище в країні, прагнуть зруйнувати суспільну злагоду і поставити її на коліна.

"Нам посилено і цілеспрямовано нав'язують безсовісні сценарії "кольорових" революцій, написані під копірку в столицях окремих країн. Ми розуміємо, що мета цих атак - посіяти невпевненість і тривогу, зруйнувати суспільну злагоду. В кінцевому підсумку - поставити нас на коліна і звести до нуля всі завоювання незалежності. Цьому не бувати", - заявив він сьогодні, виступаючи на військовому параді з нагоди Дня незалежності Білорусі.

Як зазначив глава держави, "йде ескалація інформаційної інтервенції, без жодних проблем посилюється маніпуляція громадською думкою".

"Нормою стає огульне шельмування, у тому числі анонімне за допомогою засобів масової інформації", - сказав білоруський президент.

За його словами, "сильні світу цього застосовують проти неугодних країн зброю масового інформаційного ураження". Президент заявив, що "мета всього цього - диктат, нав'язування політичної волі, уніфікація світу, примус народів до нового світоустрою".

"Цей "новий порядок" передбачає поділ світу на "золотий мільярд" і всіх інших - сірих і убогих, які не мають навіть права голосу", - сказав Лукашенко.

Президент зазначив, що Білорусь нікому не загрожує, ні на кого не нападає і не збирається цього робити надалі.

"Ми не розробляємо і не використовуємо зброю масового ураження. Не фінансуємо міжнародну злочинність і тероризм. Не готуємо бойовиків для організації революцій у сусідів. Не торгуємо жінками і дітьми", - заявив глава держави.

Президент Білорусі висловив упевненість в тому, що країна "вистоїть".

"Ми подолаємо будь-які труднощі й гідно витримаємо нав'язані нам випробування", - підкреслив Лукашенко.

Зараз ви читаєте новину «Лукашенко розповів білорусам про "диктат Заходу" і змову "сильних" країн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі