Нічого поганого немає в тому, що "Укртелеком" належатиме близькій до Віктора Януковича людині. Головне, щоб ця близькість працювала на Україну.
Такий висновок можна зробити зі слів екс-президента України Леоніда Кравчука, який прокоментував в ефірі "5 каналу" продаж компанії "Укртелеком" австрійському ТОВ "ЕСУ".
Кравчук зізнався, що в роботі "Укртелекому" необхідно вдосконалювати і організацію, і оснащення, і взагалі "надання людям кращих послуг". Не виключив він й потреби здешевлення телекомунікаційних послуг.
Водночас, говорячи про ТОВ "ЕСУ", політик сказав, що особисто не знає цієї австрійської фірми.
"Але знаю, що така фірма є. Вона вже займалась серйозно проблемами телекому в світі. Знаю, що вона має потрібні сили для того, щоб зайнятись й Укртелекомом. Усе залежить від того, на яких умовах він був проданий. Не тільки від того, скільки грошей за нього взяли, а й від того, які умови були поставлені, і що ми будемо мати на виході", - додав Кравчук.
На його думку, якщо Україна буде мати на виході те, що декларувалось, і те, про що заявляли і Кабмін, і Фонд держмайна, то "це нормально". "Тобто я не бачу тут проблем, які б з першого дня продажу викликали у мене сумніви", - підкреслив екс-президент України.
Разом з тим, він не бачить проблем й у тому, що за деякий час "Укртелеком" можуть віддати людині, наближеній до родини Януковича.
"А якщо це і буде близька людина до президента, але від цього буде тільки добре? Хіба близькість до президента відразу потрібно ставити під негатив? Якщо є близькість до президента, прем'єра, голови ВР, і це дасть об'єктивну, добру роботу і зробить Україні добре? Коли близькість використовується для власних інтересів, оце погано... Якщо Бондар має матеріали про якісь сумнівні продажі, я це можу розглядати. В іншому випадку слово "близькість" мене не лякає", - резюмував Кравчук.
Нагадаємо, сьогодні голова Фонду державного майна Олександр Рябченко та уповноважений представник ТОВ "ЕСУ" Вольфганг Херітш підписали договір купівлі-продажу 92,8% акцій компанії "Укртелеком". За контрольний пакет акцій державного монополіста австрійська компанія заплатила 10,5 мільярдів гривень.
Водночас, за словами екс-голови ФДМ Олександра Бондаря, найімовірніше "Укртелеком" за деякий час віддадуть людині, наближеній до родини Януковича.
Коментарі
30