середа, 14 листопада 2018 20:46

Загинув український чемпіон світу з армреслингу

У ДТП загинув український армреслер, чемпіон світу Андрій Пушкар. Фото: UA-Sport

У моторошній аварії загинув український армреслер, чемпіон світу Андрій Пушкар.

Автомобіль, у якому їхав спортсмен зіткнувся з вантажівкою. ДТП сталася близько 15-ї години, 14 листопада, на трасі "Київ-Чоп", передає портал Тернополяни.

Як зазначається, легковиком "Citroen" керував інший армреслер Олег Жох. Він не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну смугу. У зіткненні, крім Пушкаря, загинув батько водія. Олега Жоха у важкому стані госпіталізували в лікарню.

У ДТП загинув український армреслер, чемпіон світу Андрій Пушкар. Фото: Нацполіція

Андрій Пушкар український армреслер, тренер, заслужений майстер спорту України (2006), багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з армрестлингу. Всього Андрій Пушкар 15 разів був чемпіоном світу, 16 разів — чемпіоном Європи, 7 разів вигравав кубок світу серед професіоналів. В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів.

Зараз ви читаєте новину «Загинув український чемпіон світу з армреслингу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua