четвер, 10 жовтня 2019 09:58

Україна не змогла пройти у півфінал Кубка світу з міні-футболу

Українці були розгромлені збірною Угорщини. Фото: фейсбук

На Кубку світу з міні-футболу в Австралії збірна України програла у чвертьфіналі збірній Угорщини.

Про це повідмоляє "24 канал".

Українці пропустили один гол до перерви, ще 2 м'ячі в сітку українських воріт влетіли у другому таймі. Угорщина вміло ловила Україну на контратаках.

Заявка збірної України через відмову у видачі візи в Австралію була неповна. Всього у заявці команди 12 футболістів із 22 можливих. Очікувалося, що до матчу з Румунією отримають візи ще декілька футболістів, але команда грала тим же складом, що і проти Лівії в 1-му турі.

Кубок світу з міні-футболу. 1/4 фіналу

Україна - Угорщина 0: 3 (0: 1)

У групі українці обіграли Ліван 3:0 і Нігерію 8:2, а також поступилися Румунії 1:3. У плей-оф збірна України вийшла з другого місця групи C, а в 1/8 фіналу вона з рахунком 8:0 розгромила Гану.

Зараз ви читаєте новину «Україна не змогла пройти у півфінал Кубка світу з міні-футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua