четвер, 17 вересня 2009 12:38

"Динамо" розкололо "Рубін" (ФОТО)
20

Чемпіон Росії з футболу казанський "Рубін" програв свій перший матч в Лізі чемпіонів УЄФА сезону-2009/10. Російський клуб поступився київському "Динамо" на виїзді з рахунком 1:3.

"Рубін" відкрив рахунок на 25-ій хвилині зустрічі - з штрафного відзначився аргентинський форвард Алехандро Домінгес. До перерви гості контролювали гру і не дозволили динамівцям зрівняти рахунок.

У другому таймі головний тренер "Динамо" Валерій Газзаєв зробив декілька замін, і господарі поля переламали хід гри. На 71-ій хвилині Айїла Юссуф засмутив Сергія Рижикова після подачі з кутового, на 79-ій хвилині Маграо забив другий гол, а на 85-ій хвилині Олег Гусєв, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок матчу.