вівторок, 14 грудня 2010 12:47

"Барселону" і "Реал" знову не змогли зупинити: результати 15-го туру Примери

У рамках чемпіонату Іспанії "Валенсія" втратила перевагу в два м'ячі у протистоянні з "Осасуною" в рідних стінах - 3:3. Господарі швидко забили два м'ячі зусиллями Роберто Сольдадо і Марюса Станкявічюса.

За п'ять хвилин до перерви один гол відквитав Хуанфран. Вже через дві хвилини відзначився Аріція Адуріс, але "летючі миші" не втримали переможний результат.

Під кінець години ворота господарів вразив Мігель Флан, а за три хвилини до фінального свистка очко "Осасуні" приніс Карлос Аранда. "Валенсія" залишилася на п'ятому місці, на три очки відстаючи від "Еспаньола".

"Барселона", як і раніше, на два очки попереду "Реала". Мадридці задали темп, без проблем впоравшись з "Сарагосою" - 3:1, причому один м'яч Кріштіану Роналду забив фірмовим ударом зі штрафного.

Каталонці відповіли розгромом "Реал Сосьєдада" з результатом 5:0. Ліонель Мессі двічі відзначився в другому таймі і наздогнав Роналду в суперечці бомбардирів - в обох по 17 голів. Володарі третього і четвертого місць, навпаки, програли.

"Вільяреал" поступився 0:1 "Хетафе", хоча останній більшу частину матчу провів удесятьох, а догравав і зовсім удев'ятьох. "Еспаньол" зазнав чергової поразки на виїзді, визнавши перевагу "Атлетика" - 1:2.

15-й тур

Еркулес - Малага - 4:1 (0:1, 4:0)

Голи: 0:1 - Себа (12), 1:1 - Трезеге (66), 2:1 - Дренте (69, пенальті), 3:1 - Пас (72), 4:1 - Феменія (81).

Мальорка - Расінг - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Серрано (90).

Спортінг Хіхон - Леванте - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Кайседо (72), 1:1 - Егурен (80).

Атлетик - Еспаньол - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Освальдо (33), 1:1 - Льоренте (73), 2:1 - Давид Лопес (78).

Сарагоса - Реал - 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Озіл (15), 0:2 - Роналду (44), 0:3 - Ді Марія (47), 1:3 - Фернандес Аренас (54, пенальті).

РЕАЛ: Касільяс, Арбелоа, Пепе, Карвалью, Марсело, Ді Марія (Мората, 89), Алонсо, Озіл (М. Діарра, 85), Ласс, Роналду, Бензема (Гранеро, 79).

Барселона - Реал Сосьєдад - 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Вілья (9), 2:0 - Іньєста (33), 3:0 - Мессі (47), 4:0 - Мессі (87), 5:0 - Боян (90).

"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Пуйоль, Абідаль, Максвелл, Іньєста, Маскерано (Бускетс, 52), Хаві (С. Кейта, 67), Мессі, Вілья, Педро (Боян, 61).

Валенсія - Осасуна - 3:3 (3:1, 0:2)

Голи: 1:0 - Сольдадо (24), 2:0 - Станкявічюс (32), 2:1 - Хуанфран (40), 3:1 - Адуріс (42), 3:2 - М. Флан (60), 3 : 3 - Аранда (87).

Хетафе - Вільярреал - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Альбін (89).

Вилучення: Діас, 41, Альбін, 90 (Хетафе).

Севілья - Альмерія - 1:3 (0:0, 1:3)

Голи: 0:1 - Варгас (48), 0:2 - П'ятті (81), 1:2 - Кануте (83), 1:3 - П'ятті (90).

Вилучення: Алексіс (89).

Атлетіко - Депортиво Ла-Корунья - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Агуеро (8), 2:0 - Агуеро (35).

Бомбардири: Роналду ("Реал"), Мессі (Барселона) - по 17, Льоренте (Атлетік) - 10, Нілмар (Вільярреал), Вілья (Барселона) - по 9, Россі (Вільярреал), Трезеге (Еркулес) - по 8, Ігуаїн (Реал) - 7.