субота, 07 квітня 2018 13:30

Неймовірна розв'язка матчу в Англії: 2 незабитих пенальті за хвилину

"Кардіфф" не забив два пенальті в кінці матчу. Фото: sports.ru

Неймовірна розв`язка матчу трпилась в англійському Championship (другий за рангом дивізіон Англії - Gazeta.ua). В матчі 41 туру чемпіонату зустрілись 1 та 2 команди турнірної таблиці.

"Кардіф", що до матчу відставав на 6 очок, приймав лідера чемпіонату "Вулверхемптон".

В середині другого тайму гості відкрили рахунок. Господарі поля могли не тільки відігратись, але й вирвати перемогу. Однак жоден з двох пенальті, що були призначені на 90+3 та 90+5 хвилинах їм реалізувати не вдалось.

Матч так і завершився перемогою гостей з рахунком 1:0. Тепер "Вулверехемптон" має 9 очок переваги над найближчим конкурентом, що практично гарантує вихід в АПЛ.

Під час матчу ЛІги чемпіонів арбітр не призначив два очевидних пенальті.

Зараз ви читаєте новину «Неймовірна розв'язка матчу в Англії: 2 незабитих пенальті за хвилину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua