неділя, 18 листопада 2012 18:26

"Кривбас" здолав "Ворсклу" у результативному матчі

Олексій Антонов відзначився дублем ФОТО: fckryvbas.com.ua

У матчі 16-го туру української прем'єр-ліги "Кривбас" здобув домашню перемогу над полтавською "Ворсклою". Зустріч носила результативний характер і завершилася з рахунком 3:2.

Криворіжці відзначилися через півгодини після стартового свистка, коли Олексій Антонов вразив ворота полтавчан після прострілу у штрафний майданчик Володимира Прийомова. Другий гол був забитий Ахмедом Янузі відразу після перерви.

Зрівнявши рахунок, "Ворскла" через хвилину знову пропустила - свій другий гол провів Антонов, добивши м'яч у порожні ворота після виходу один на один з воротарем Прийомовим. На 56-й хвилині відзначився і сам Володимир, точно пробивши у дев'ятку зі штрафного майданчика.

Роман Безус зумів провести другий гол "Ворскли" на 83-й хвилині, але врятувати матч полтавчанам не вдалося, повідомляє "Чемпионат.com".

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

16-й тур

Кривбас - Ворскла 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 30 Антонов, 1:1 - 52 Янузі, 2:1 - 53 Антонов, 3:1 - 57 Прийомов, 3:2 - 83 Безус.

Кривбас - Рева (Штанько, 46), Лобжанідзе, Лисицький, Сердюк, Пашаєв, Матіч, Прийомов, Валєєв, Антонов (Дедечко, 88), Йеслінек, Самодін (Іващенко, 90).

Ворскла - Долганський, Чеснаков, Даллку, Вовкодав (Будник, 63), Селін, Громов (Маркоскі, 55), Краснопьоров, Кривошеєнко, Матвєєв, Янузі, Безус.

Попередження: Лисицький (25), Даллку (90).

Зараз ви читаєте новину «"Кривбас" здолав "Ворсклу" у результативному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua