неділя, 04 листопада 2018 12:18

Як "Арсенал" обмінявся голами з "Ліверпулем" - відео

Екс-гравець "Шахтаря" Мхітарян, праворуч, нічого особливого не показав і був замінений після перерви. Фото: Twitter

У центральному матчі 11 турі чемпіонату Англії "Арсенал" вдома зіграв внічию з "Ліверпулем" (1:1).

До перерви суперники не змогли засмутити один одного. При цьому м'яч побував у воротах "канонірів", але арбітри його помилково скасували, зафіксувавши неіснуючий офсайд у Мане.

В середині другої половини Мілнер після невдалої гри воротаря Лено вивів "Ліверпуль" вперед, але в кінці матчу Ляказетт відмінно використовував свій шанс і приніс "Арсеналу" нічию.

Арсенал - Ліверпуль 1:1

Голи: Ляказетт, 82 - Мілнер, 61

Після цього матчу "Ліверпуль" піднявся на 1 місце, "Арсенал" йде 5-м.

Зараз ви читаєте новину «Як "Арсенал" обмінявся голами з "Ліверпулем" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua