субота, 27 липня 2013 17:29

Хемілтон виграв кваліфікацію Формули-1 в Угорщині
5

Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Угорщини Формули-1, десятого етапу чемпіонату світу сезону 2013 року. Британець випередив у боротьбі за поул Себастьяна Феттеля з Red Bull Racing менш ніж на 0,05 секунди. Третій час у Романа Грожана з Lotus.

Напарник Хемілтона по Mercedes AMG Ніко Росберг показав четвертий результат, випередивши найближчого переслідувача Феттеля в чемпіонаті Фернандо Алонсо з Ferrari. Кімі Райкконен, який займає поки третю позицію в особистому заліку, недільну гонку в Будапешті почне з шостої позиції.

Крім них до десятки найсильніших пробилися також Феліпе Масса (Ferrari), Деніел Ріккардо (Toro Rosso), Серхіо Перес (McLaren) і Марк Веббер (Red Bull) - австралієць не зміг проїхати у фінальному сегменті жодного кола, повідомляє "Motor.ru" .

16. Валттері Боттас ("Вільямс") - 1:21.219

Зараз ви читаєте новину «Хемілтон виграв кваліфікацію Формули-1 в Угорщині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua