неділя, 08 квітня 2012 15:59

Гомес приніс "Баварії" перемогу, Тимощук вийшов у старті

Маріо Гомес відзначився дублем у ворота "Аугсбурга" ФОТО: Reuters

Дортмундська "Боруссія" з рахунком 3:1 взяла гору над "Вольфсбургом", зберігши відрив у три очки від найближчих переслідувачів.

Підопічні Юргена Клоппа забили два м'ячі, однак Маріо Манджукіч скоротив різницю до мінімуму. Останнє слово залишилося за Робертом Левандовським, який першим опинився на добиванні після удару Ілкая Гюндогана в другому таймі. Ця перемога стала для "Боруссії" 20-ю в поточному чемпіонаті Німеччини.

"Баварія" завершила тиждень перемогою над "Аугсбургом" із рахунком 2:1. Маріо Гомес, який минулого вівторка в ході матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА провів на полі всього 15 хвилин, вивів мюнхенців уперед вже на першій хвилині.

У середині першого тайму гості відновили рівновагу, але нападник збірної Німеччини, який у середу підписав із "Баварією" новий контракт, зупинятися на досягнутому не збирався. Наприкінці години гри Гомес забив 90-й гол у складі мюнхенського клубу і забезпечив своїй команді перемогу.

"Штутгарт" із рахунком 4:1 розгромив "Майнц" і обійшов на п'ятому місці "Вердер", який поділив очки з "Кельном" - 1:1. "Хоффенхайм" на виїзді взяв гору над "Кайзерслаутерном" (2:1), тоді як "Фрайбург" і "Нюрнберг" забили один одному по два м'ячі. В останньому матчі ігрового дня менхенгладбахська "Боруссія" розійшлася нульовою нічиєю з "Гертою", повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Німеччина

Бундесліга

29-й тур

Вольфсбург - Боруссія Д - 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Левандовскі (22), 0:2 - Гундоган (49), 1:2 - Манджукіч (62), 1:3 - Левандовскі (90).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Гундоган, Кель, Кагава (Ляйтнер, 81), Перішич (Гросскройтц, 69), Блашчіковскі (Овомойела, 87), Левандовські.

Вилучення: Мадлунг, 84 (Вольфсбург).

Кельн - Вердер - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Розенберг (24), 1:1 - Жемаль (39).

Штутгарт - Майнц - 4:1 (1:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Іваншиц (3, пенальті), 1:1 - Хайнан (8), 2:1 - Ібішевич (49), 3:1 - Кузманович (65, пенальті), 4:1 - Ібішевич (85) .

Кайзерслаутерн - Хоффенхайм 1899 - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Саліховіч (26, пенальті), 0:2 - Вукчевич (71), 1:2 - Бугера (86).

Фрайбург - Нюрнберг - 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - Дідаві (8), 0:2 - Пекхарт (45), 1:2 - Д. Каліджурі (53, пенальті), 2:2 - Макіаді (79).

Баварія - Аугсбург - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Гомес (1), 1:1 - Гу Чжа Чхоль (23), 2:1 - Гомес (60).

БАВАРІЯ: Нойер, Дж. Боатенг, Бадштубер, Тимощук (Кроос, 53), Лам, Рібері (Контенто, 90), Алаба, Швайнштайгер, Мюллер, Роббен, Гомес.

Боруссія М - Герта - 0:0 (0:0, 0:0)

Зараз ви читаєте новину «Гомес приніс "Баварії" перемогу, Тимощук вийшов у старті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua