четвер, 02 жовтня 2014 22:01

"Динамо" впевнено перемогло "Стяуа"

ua.tribuna.com

Київське "Динамо" обіграло румунський "Стяуа" на своєму полі з рахунком 3:1 у другому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА.

На 40-й хвилині після оригінального розіграшу штрафного удару рахунок у цій зустрічі відкрив Андрій Ярмоленко. У середині другого тайму після його прострілу відзначився Артем Кравець.

На 89-й хвилині нападник "Стяуа" Рауль Русеску відзначився після подачі кутового і скоротив розрив у рахунку. Але в доданий час польський новачок "Динамо" Лукаш Теодорчик встановив остаточний результат після пасу того ж Ярмоленка.

У ще одному матчі групи данський "Ольборг" мінімально обіграв з рахунком 1:0 на своєму полі португальський "Ріу Аве".

Після цієї перемоги "Динамо" з 6 очками лідирує в групі J. "Стяуа" і "Ольборг" набрали по 3 очки. "Ріу Аве" поки без очок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Ліга Європи

2-й тур

Група J

Динамо Україна - Стяуа Румунія 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 40 Ярмоленко, 2:0 - 66 Кравець, 2:1 - 89 Русеску, 3:1 - 90 Теодорчик.

Динамо - Рибка, Драгович, Бурда, Даніло, Віда, Сидорчук (Буяльський, 76), Рибалка, Ленс (Калитвинцев, 83), Беланда, Ярмоленко, Кравець (Теодорчик, 90).

Стяуа - Арлаускіс, Папп, Шукало, Ф. Варела, Латовлевич, Кіпчу, Препеліца, Танасе, Санмартян, Кешер, Янку (Станчу, 57; Русеску, 82).

Попередження: Папп (39), Шукало (77), Рибалка (86), Препеліца (90).

Ольборг Данія - Ріу Аве Португалія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 46 Хеленіус.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" впевнено перемогло "Стяуа"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua