понеділок, 24 березня 2014 09:26

"Динамо" скоротило відставання від "Шахтаря" до двох очок: результати 22-го туру УПЛ
1

Київське "Динамо" впевнено обіграло запорізький "Металург" з рахунком 4:0 у матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу.

Перед самою перервою рахунок у цій зустрічі відкрив нападник господарів Дьємерсі Мбокані. В останні 15 хвилин матчу "Динамо" добило суперника ще трьома точними ударами. Спочатку Олег Гусєв оформив дубль, а потім після його передачі свій другий гол у цій грі провів Мбокані.

Після цієї перемоги "Динамо" (39 очок) відстає від лідируючого у чемпіонаті "Шахтаря" (41) на два очки і випереджає на одне очко "Дніпро" (38), який провів на одну гру менше, ніж конкуренти, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, "Дніпро" обіграв "Шахтар" на його полі з рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму рахунок відкрив захисник гостей Артем Федецький, точно пробивши головою після подачі зі штрафного. А на 83-й хвилині бразилець Матеус закріпив успіх "Дніпра".

Дніпропетровці обіграли чемпіона України вдруге у сезоні. У серпні 2013 року у 7-му турі "Дніпро" обіграв "Шахтар" на своєму полі з рахунком 3:1.

Чемпіонат України

22-й тур

Шахтар - Дніпро 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 45 Федецький, 0:2 - 83 Матеус.

Шахтар - П'ятов, Срна, В. Шевчук, Кучер, Ракицький, Фернандо (Ілсіньо, 46), Хюбшман (Едуардо, 73), Дуглас Коста, Алекс Тейшейра, Тайсон (Бернард, 56), Луїс Адріано.

Дніпро - Бойко, Стрініч, Чеберячко, Мазух, Федецький (Лобжанідзе, 90), Жуліано, Канкава, Коноплянка (Політило, 87), Ротань, Матеус, Селезньов (Зозуля, 76).

Попередження: Хюбшман (17), Федецький (22), Коноплянка (37), Ракицький (62), Срна (64), Бойко (70).

Динамо Київ - Металург З 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 45 Мбокані, 2:0 - 76 Гусєв, 3:0 - 87 Гусєв, 4:0 - 89 Мбокані.

Динамо Київ - Рибка, Віда, Драгович, Даніло, Макаренко, Бельханда (Аруна, 67), Велозу, Ленс (Гусєв, 74), Гармаш (Вукоєвич, 79), Ярмоленко, Мбокані.

Чорноморець Одеса - Таврія 0:0 (0:0, 0:0)

Зоря - Металург Д 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 30 Казарян, 0:2 - 33 Чечер, 0:3 - 53 Жуніор, 0:4 - 58 Макрідіс.

Вилучення: Грицай, 19 (Зоря).

Волинь - Ворскла 0:0 (0:0, 0:0)

Говерла - Карпати 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 20 Кочиш.

Додамо, що матч "Севастополь" - "Металіст" перенесено, а "Іллічівець" не бере участі в турі у зв'язку з виключенням "Арсеналу" із змагань.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" скоротило відставання від "Шахтаря" до двох очок: результати 22-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua