пʼятниця, 11 березня 2011 11:04

"Динамо" опустило на землю найбагатший клуб світу
15

Перший матч 1 / 8 фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Манчестер Сіті" завершився з рахунком 2:0 на користь киян. Голи забили Андрій Шевченко та Олег Гусєв. Матч-відповідь пройде 17 березня в Манчестері.

Серед курйозів варто відзначити, що у нападника англійського футбольного клубу "Манчестер Сіті" Маріо Балотеллі розпухло обличчя під час матчу.

Як розповів після гри головний тренер "Манчестер Сіті" Роберто Манчіні, у футболіста почалася алергічна реакція.

За словами Манчіні, Балотеллі не хотів виходити на другий тайм. Після перерви команда вийшла на поле без нападаючого, але потім він приєднався до партнерів. Проте "буквально через десять секунд" у нього розпухло обличчя, і Манчіні довелося замінити форварда.

За даними офіційного сайту УЄФА, Балотеллі був замінений на 58-й хвилині. Замість нього на поле вийшов аргентинець Карлос Тевес.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" опустило на землю найбагатший клуб світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua