четвер, 17 січня 2013 10:22

"Челсі" втратив перемогу у матчі з "Саутгемптоном"
5

Футболісти лондонського "Челсі" зіграли внічию з "Саутгемптоном" у перенесеному матчі 17-го туру чемпіонату Англії, повідомляє Р-Спорт.

Зустріч, що пройшла у середу в Лондоні, завершилася нічиєю - 2:2. Після першого тайму господарі вели 2:0 завдяки голам Демба Ба (25-а хвилина) та Едена Азара (45). У другій половині гості зуміли уникнути поразки, відзначилися Рікі Ламберт (58) і Джейсон Панчон (75), і заробили одне очко.

"Челсі" після 22 матчів посідає 3-е місце в турнірній таблиці прем'єр-ліги з 42 очками, відстаючи на 13 балів від лідера чемпіонату "Манчестер Юнайтед". "Саутгемптон" знаходиться на 15-му рядку - 22 очки.

У 23-му турі прем'єр-ліги 20 січня "Челсі" в лондонському дербі зіграє з "Арсеналом", днем пізніше "Саутгемптон" прийме "Евертон".

Чемпіонат Англії

17-й тур

Перенесений матч

Челсі - Саутгемптон 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 25 Д.Ба, 2:0 - 45 Е. Азар, 2:1 - 58 Ламберт, 2:2 - 75 Панчон.

Челсі - Чех, Аспілікуета, Кейхілл, Давід Луїз, Е. Коул, Рамірес, Лемпард (Торрес, 80), Оскар, Мата, Е. Азар, Д.Ба.

Саутгемптон - Боруц, Клайн, Йосіда, Хойвелд, Шоу, Корк, Шнайдерлін, Панчон, Гільєрме (Г. Рамірес, 74), С. Девіс (Чаплоу, 67), Джей Родрігес (Ламберт, 55).

Попередження: Давід Луїз (84).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" втратив перемогу у матчі з "Саутгемптоном"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua