субота, 16 грудня 2017 22:01

"Боруссія" дотиснула "Хоффенхайм", Ярмоленко зіграв 73 хвилини

Ярмоленко зіграв проти "Хоффенхайма" 73 хвилини. Фото: EPA

Дортмундська "Боруссія" здобула перемогу над "Хоффенхаймом" в матчі 17-го туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч пройшла в Дортмунді на стадіоні "Сігнал Ідуна Парк" і завершилася з рахунком 2:1.

На 21-й хвилині Марко Ут вивів гостей уперед, проте в середині другого тайму П'єр-Емерік Обамейянг зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. А на 89-й хвилині Крістіан Пулішіч приніс господарям перемогу.

Український футболіст "Боруссії" Андрій Ярмоленко вийшов на поле зі стартових секунд. Протягом матчу був досить активний, однак результативними діями не відзначився і був замінений на 73-й хвилині за рахунку 1: 1.

У 19 матчах за німецький клуб Ярмоленко забив 5 голів і зробив 4 результативні передачі.

Боруссія Д - Хоффенхайм 2:1

Голи: Обамеянг, 63 (пенальті), Пулішіч, 89 - Ут, 21

"Боруссія" набрала 28 очок і піднялася на третє місце в турнірній таблиці німецького чемпіонату. "Хоффенхайм" має в своєму активі 26 балів і розташовується на сьомому рядку.

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" дотиснула "Хоффенхайм", Ярмоленко зіграв 73 хвилини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua