понеділок, 05 листопада 2012 12:23

"Барселона" привітала Мессі з народженням сина: результати 10-го туру Примери

У матчі десятого туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" узяв верх над "Сарагосою" - 4:0.

У першому таймі результат був зроблений в інтервалі з 23-ї по 25-ту хвилину. Спочатку відзначився Гонсало Ігуаїн, а потім свій м'яч забив Анхель ді Марія. Надалі футболісти "Сарагоси" змогли створити чимало проблем "вершковим", часом навіть перегравали їх, але здорово діяли захисники і Ікер Касільяс.

Решта два м'ячі були забиті підопічними Жозе Моурінью вже в компенсований до другого тайму час. Свої перші м'ячі за "Мадрид" забили Майкл Ессьєн і Лука Модріч.

Після цієї перемоги "Реал" набрав 20 очок і піднявся на третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

"Барселона" на своєму полі взяла гору над "Сельтою" з Віго - 3:1.

У першому таймі суперники забили три м'ячі за лічені хвилини. У каталонців відзначилися Жорді Альба і Давид Вілья, а у галісійців точним ударом відзначився Маріо Бермехо.

Після перерви "Барса" збільшила свою перевагу. Надалі каталонці намагалися вивести на завершальний удар новоявленого батька - Ліонеля Мессі, але рахунок до фінального свистка не змінився.

Завершиться тур 5 листопада поєдинку "Хетафе" - "Бетіс".