Жодних підстав оскаржувати новоприйнятий Кримінально-процесуальний кодекс в Конституційному суді немає.
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов.
"Я не бачу жодних підстав оскаржувати. Процедура по регламенту була повністю виконана, кожна поправка розглядалася. Давали час, голосували. Яка підстава?", - наголосив він.
Коментуючи те, що за КПК нардепи голосували чужими картками, Зубанов наголосив, що практика голосування "за сусіда" - це нормально.
"Досвід показує, що так буває. І опозиція так голосувала. Бували такі моменти, що інколи депутата поруч не було, а за нього голосував сусід. Але це стосується і Партії регіонів, і "Батьківщини". Всяке буває. Бо якщо працювати 12 годин поспіль, то, звичайно, депутату треба і вийти з певних потреб. Так що, це не проблема", - переконаний він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ми нічого не порушували" - Єфремов сказав, що "кнопкодавство" дозволено законом
"Я думаю, що жодних підстав у Конституційного суду не буде виносити якесь рішення, тим паче негативне", - підкреслив нардеп.
Водночас, ідею опозиції подати в КС, "регіонал" розцінює як піар-хід перед виборами.
"Їхнє (опозиції — ред.) право обирати, як вони будуть проводити передвиборчу кампанію, як вони будуть створювати інформаційні приводи. Ось вони так створюють: "Юлі-волю", "злочинна влада" і порушення при голосування. Це їхня справа", - наголосив він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Регіонал вважає, що новий КПК значно кращий
Зубанов переконаний, що такі дії не надають опозиції позитиву: "Краще, щоб вони пропонували якісь пропозиції щодо вирішення конкретних питань: соціальних, економічних, політичних. А просто показувати те, що у них жодних ідей немає, то для суспільства це погано, що у нас така слабка опозиція".
Відповідаючи на запитання, чи варто було сидіти пів ночі над КПК, "регіонал" відповів: "А чого тягнути? Питань дуже багато. Наступний пленарний тиждень там теж насичений, треба дуже багато законів приймати. Зараз на порядку денному більше ніж тисяча законопроектів у ВР".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий КПК ставить крапку у формуванні України як поліцейської держави - Власенко
Він також додав, що при ухвалювані КПК опозиція намагалася затягнути процес.
Нагадаємо, в ніч на п'ятницю, 13 квітня, Верховна Рада ухвалила Кримінально-процесуальний кодекс. За закон проголосував 271 депутат з 283 зареєстрованих у залі. Водночас, у сесійній залі знаходилось значно менше депутатів.
У свою чергу, представники опозиції заявили, що оскаржуватимуть ухвалення КПК у Конституційному суді.
Коментарі
8