Голосування за "мовний закон" Ківалова-Колесніченка це — класичний привід для оскарження закону в Конституційному суді та подальшого його скасування. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив правознавець і політолог Всеволод Речицький.
"Я – правознавець, тому мені треба говорити передусім про те, скільки людей було в залі Верховної Ради. За моєю інформацією, не більше 80 чоловік, які вирішили принципи мовної політики для 45-мільйонного народу. А на табло показало 248 "за". Це – класичний привід для оскарження закону в Конституційному суді та подальшого його скасування", - наголосив він.
За словами політолога, закони мають ухвалюватись у стандартній процедурі, якщо ж ні – то закон не повинен визнаватися конституційним.
"Тим більше, недавно КС скасував політреформу через порушення процедури її ухвалення. Оскільки можна було скасувати цілу конституційну реформу, то скасування одного закону виглядає набагато простіше. Правда, рано говорити про закон, бо він ще не підписаний ні спікером, ні президентом", - зауважив Речицький.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мартинюк спокійно може підписати "мовний" закон - "регіонал"
Повне інтерв'ю Всеволода Речицького читайте у журналі "Країна" № 27 (130) за 12 липня 2012 року.
Коментарі
64