Для популяризації української мови закон "Про засади державної мовної політики" є найкращим серед тих, які можна було сьогодні взагалі прийняти.
Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловив народний депутат від фракції "Наша Україна — Народна Самооборона" Кирило Куликов.
"Як не дивно, але я переконаний, що для популяризації української мови цей закон найкращий серед тих, які можна було сьогодні взагалі прийняти", - сказав політик.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Януковича загнали у "мовний" кут: або зрадити своїх виборців, або всю країну
Крім того, на його переконання, більшого удару таким рішенням російській мові завдати теж не можна було.
"Мовний закон зміг підняти людей, яким все це було байдуже, і змусити молодь через власну протестність полюбити українську мову. Навіть я буду навмисно спілкуватись українською, тільки щоб з "регіональним бидлом" не говорити моєю улюбленою російською мовою. Це моя принципова позиція - не бути схожим на людей, які прийняли такий закон", - наголосив Куликов.
Водночас, нардеп додав, що "мовний" закон - це звичайна передвиборча технологія, яка спрямована на мобілізацію певного електорату.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна з голодувальниць за мову досі лежить під крапельницями
"Всі ми знаємо, що цей закон не змінює на краще життя в Україні. Що, від цього документа медицина стане якісніше, або дітям не треба буде за школи платити, або зникнуть проблеми з дитячими садками?.. Цим законом бідних кидають проти бідних. Їх тупо стравлюють між собою та з міліцією", - відзначив парламентарій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Український дім з'їхалася міліція і погрожує голодувальникам розправою
"Більше того, подивившись на обличчя моїх колег-депутатів із Партії регіонів, чи можна впевнено сказати, що для них важливий захист мови Пушкіна, Лермонтова та Тютчева? Скажіть, для депутата Лук'янова ("регіонал" - ред.) важливо поняття культурної спадщини російської мови? Та для таких, як він, героями є персонажі з телесеріалу "Бригада". Мали вони всі мови на увазі. Тому це лише чергова електоральна мобілізація", - підсумував Куликов.
Коментарі
128