— Із сусідами думаємо зробити міні-кооператив. Тримаємо по корові. Здаємо молоко на завод, але виходить мізер, — розповідає 45-річний Анатолій Гирич зі Шполи Черкаської області. — Здати корову шкода. Якщо купити у складчину доїльний апарат, сепаратор і маслобійку, можна возити молоко на базар. Там домашнє гарно беруть. Дорожче виходить, коли продавати вершки й масло. Але треба такий апарат, щоб користуватися могли кілька господарів і з ним не було проблем. Думали взяти французький, але зараз такий більш як 15 тисяч гривень коштує. Запчастини всі треба замовляти.
Українське підприємство "Імпульс-Агро" виробляє доїльні апарати, сепаратори, маслоробки, сироварки та інше молокопереробне обладнання. Ціну на власний товар не підвищують, бо більшість обладнання роблять з вітчизняних комплектуючих.
— Найпопулярніша модель "Імпульс ПБК-4". Це унікальний апарат. Ми — єдине підприємство в Україні та Європі, що виробляє такі пристрої. У цих апаратів мембранний тип роботи, — розповідає директор підприємства Олексій Матвєєв. — Їх у нас купують і за кордон: у Польщу, Молдову, Словаччину, Австрію. Апарати виробляємо більш як шість років. Розрахований на трьох корів. Одну видоює за 7 хвилин. Головне — правильно експлуатувати, вчасно міняти мембрани, гуму дійкову. Щоб довше працював, треба ставити стабілізатор напруги. Через перебої або стрибки енергії апарат може вийти з ладу, як і будь-який пристрій. Коли щось ламається, то всі запчастини можна легко замінити в домашніх умовах. Цей апарат, як конструктор для дорослих. Зібрати може навіть жінка.
Для шести корів на підприємстві пропонують доїльні апарати "Імпульс‑Ротор".
— Їх перевага в тому, що тихіше працюють, — каже директор. — Радимо тим, хто планує збільшувати поголів'я. Оснащені масляно-роторними двигунами. Можна замовити апарат "КСМ" із попарним пульсатором. Він імітує рухи доярки. Корові легше адаптуватися до апаратного доїння. Ці апарати розраховані на більшу кількість корів — від 12 до 24. Можуть працювати безперервно півтори години.
На всю продукцію підприємство надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. Апаратами можна доїти кіз, овець і кобилиць.
Замовляйте пристрої та отримуйте додаткову інформацію за тел.: 0(44) 587 93 21, 0(44) 545 75 71, 0(63) 578 23 96 або за адресою м. Київ, вул. Центральна, 11а.
Коментарі