"Спортинг" закомпанував "Металісту" лебедину пісню в Лізі Європи
9

Гол Джонатана Крістальдо подарував Україні надію на півфінал
Фани безперервно підтримували улюблену команду

У четвер, 5 квітня, "Металіст" останнім з українських команд залишив єврокубки. За сумою двох матчів чвертьфіналу Ліги Європи харків'яни поступилися "Спортингу".

Перший поєдинок в Португалії підопічні Мирона Маркевича програли з рахунком 1:2. У матчі-відповіді, який пройшов у Харкові 5 квітня, "Металіст" пропустив першим.

В кінці першого тайму під час однієї з нечисленних атак "Спортинга" відзначився Ріккі ван Вольфсвінкел. Однак на початку другої половини зустрічі "Металіст" зусиллями Джонатана Крістальдо зрівняв рахунок.

А десять хвилин потому і зовсім міг вийти вперед. Але Клейтон Шав'єр з пенальті не зміг переграти голкіпера.

У "Металіста" було ще кілька моментів забити, але кожен раз гравців харківської команди підводила точність, повідомляє СПОРТ bigmir)net.

Зараз ви читаєте новину «"Спортинг" закомпанував "Металісту" лебедину пісню в Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua