Розмову про секс вважають найскладнішою.
Ще й тому, що це найзакритіша тема, найтабуйованіші слова, найнекомфортніший обмін думками. Найбільш нормальна частина нашого життя, яку ми зробили найбільш непублічною, пише Еlle.
Говорити про секс треба з партнером. І бажано до сексу. Обговорити, що подобається, що ні, - абсолютно нормально.
Обговорити використання презерватива, протизаплідних засобів, страхи, фантазії, всі ці "може бути", "чому б і ні" та "точно ні" і "нізащо".
Можна піти далі та сказати, чого ви соромитеся в сексі та як вам комфортніше звикати до нового партнера. Якщо це перший партнер, він обов'язково повинен про це знати не "в той самий момент", а до того, як ви зняли із себе та партнера труси.
Розмовою до сексу бажано не обмежуватися. У процесі, виявляється, також потрібно і можна говорити. Озвучувати свої бажання та відчуття. Це не про те, що треба перетворитися на коментатора спортивного матчу, а про те, як навчитися відкрито говорити про свої бажання чи показувати партнерові, що саме вам дуже навіть, а що зовсім ні.
"Якщо ми навчимося говорити про секс, ми зможемо говорити про що завгодно", - каже директорка Superhumans Center Ольга Руднєва.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо любиш партнера, а секс із ним не подобається
Якщо не зручно на тему сексу говорити віч-на-віч, можна обмежитись листуванням у меседжерах.
Є навіть спеціальне слово "секстинг". Тільки постарайтеся утриматися від надсилання фотографій своїх інтимних зон. Навіть якщо ваші інтимні зони — найкрасивіші місця на тілі та навіть якщо дуже захочеться це зробити або вас сильно попросив партнер з листування. Ваші фотографії можуть потрапити куди завгодно й інтимні зони не призначені для розглядання тими, кому ви їх не відправляли. Це про вашу безпеку та про ваше майбутнє.
Секс покращує фізичний та емоційний стан. Крім цього секс - запорука близького зв'язку та гармонійних стосунків. Хороший оргазм може зняти стрес і зробити людину найщасливішою на землі. П'ять головних фактів, чому варто займатися сексом щодня зібрала Gazeta.ua.
Коментарі