Платформа з деокупації Криму має нагадувати про незаконність російської окупації.
Світ знатиме про російські злочини на окупованому півострові, розповів інтерв'ю зі співголовою ЛБФ, генерал-лейтенантом у відставці, екскомандувачем сухопутних сил ЗС США в Європі Беном Ходжесом в інтерв'ю Цензор.Нет.
"Коли Росія, наприклад, каже, що водний простір навколо Криму лише їхній, маємо власними вчинками демонструвати, що це не так. Не допускати, скажімо, розвідку надр, яку здійснюють російські кораблі", - говорить військовий.
В Криму нема проблеми із забезпеченням водою цивільного населення. Росія маніпулює цим питанням, бо хоче забезпечувати свої окупаційні війська за рахунок України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупованому Сімферополі жителям скоротили подачу води
"Так, водна криза є проблемою, бо в Криму зосереджено 30 тисяч російський військових і моряків, і Росія це не приховує. Нестача води впливає на їхню спроможність. Та якщо Росія може збудувати міст через Керченську протоку, то хіба не може провести трубопровід і забезпечити Крим водою", - додає Ходжес.
Туреччина має входити до платформи з деокупації Криму.
"Це єдина країна з усіх інших у Чорноморському регіоні, яка має свій інтерес – переймається долею кримських татар. Президент Ердоган публічно заявив, що не визнає анексії Криму і підтримує Україну. Це позитивний сигнал. Як на мене, Україні треба якомога тісніше співпрацювати із Туреччиною у всіх сферах. Ви вже трішечки це робите в оборонній індустрії. Загалом Туреччина має стати лідируючою силою в Чорноморському регіоні", - розповідає Ходжес.
Росія пропонує Україні відкрити своє консульство в тимчасово окупованому Криму.
"Для Києва, впевнений, дуже актуальним було б відкриття свого консульства на території Криму. Підстави для цього – велика активність спілкування громадян України з Кримом. Понад мільйон туристів на рік і великі родинні зв'язки", - заявив віцепрем'єр Криму Георгій Мурадов, пишуть пропагандистські ЗМІ.
Коментарі