Ідея створити італійський ресторан в ресторатора Миколи Тищенка народилася в Італії. Про це він розповів в інтерв'ю Gazeta.ua.
"Мені тоді було 22 роки. Пам'ятаю, як перший раз привіз з Італії до Києва руколу у валізі і давав всім пробувати. На мене дивились як на ідіота і питали: "Що це таке?". А я кричав: "Так це ж рукола". Мене ніхто не чув, навіть повари, яких я тоді знайшов. Але "Рішельє" в мене тоді з'явився. Але як я не намагався створити італійський продукт, в мене нічого не вийшло. Не було основи: муки, масел, італійських приправ, базиліку, моцарели, пармезану", - зізнався Тищенко.
Коли він ввійшов в нішу "luxury", основну ставку робив на якісну їжу.
"Я просто вигризав її у постачальників. І тепер цей шлях мене привів до того, що тепер я вибираю постачальників і вони за мене борються. Пам'ятаю, як мені тоді привезли найсвіжіший лосось сашими і його доставили Кучмі. Після того він ще два рази замовляв. Був дуже задоволеним, а людина, яка це все організувала отримала посаду. Потім через якийсь час та ж людина зайняла чиновницьку позицію по відношенню до нас і хотіла закрити один із наших ресторанів", - зауважив ресторатор.
Також бізнесмен розповів, що слово "безкоштовно" в природі бізнесу не існує.
"Все, що безкоштовно в результаті платно в першу чергу для даруючого. Якщо я пригощаю, то значить, я поважаю ту людину, її працю. Тому коли депутати кажуть, що піднімуть пенсії бабусям, то гроші ж візьмуть у їхніх же дітей, підвищивши для них податки", - додав Тищенко.
Коментарі