вівторок, 26 червня 2007 15:59

Снігур перемогла у Мюнхені

Харків’янка Євгенія Снігур під час фінального забігу на 100 метрів з бар’єрами на Кубку Європи в Мюнхені

У Мюнхені завершився розіграш Кубка Європи з легкої атлетики. Україна була представлена на турнірі здебільшого молодими спортсменами — основні ударні одиниці готуються до серпневого чемпіонату світу в японській Осаці.

Перемогу наші співвітчизники здобули тільки одну: харків"янка Євгенія Снігур на дистанції 100 м із бар"єрами показала найкращий результат — 12, 92 сек.

Загалом жіноча збірна набрала 81 очко й посіла 5-те підсумкове місце. Чоловіки посіли передостаннє, 7-ме місце, і наступного року виступатимуть у Бельгії.

— Нічого страшного, — вважає головний тренер збірної України Валерій Александров. — Кубок Європи найближчим часом поступиться місцем командному чемпіонату Європи, де змагальний рівень буде вищим.

У 2013-му цей чемпіонат може прийняти Олімпійський стадіон Києва.

Зараз ви читаєте новину «Снігур перемогла у Мюнхені». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua