понеділок, 23 лютого 2009 18:17

Семеренко могла стати третьою

Автор: фото: REUTERS/Lee Jae-won
  Біатлоністки долають дистанцію в мас-старті. Першою йде Ольга Зайцева, за нею Анастасія Кузьміна, Гелена Йонссон та Віта Семеренко

Українські біатлоністи не здобули жодної нагороди на чемпіонаті світу, який відбувся у корейському Пьончанзі. В останній день змагань був жіночий мас-старт. 22-річна сумчанка Віта Семеренко разом із сестрою-близнючкою Валентиною ділили третє-четверте місця після третього вогневого рубежу. На останньому Валя припустилася трьох промахів, натомість Віта закрила всі мішені, але для "бронзи" їй забракло швидкості. Українка програла 23 секунди шведській спортсменці Гелені Йонссон.

Чемпіонкою світу стала росіянка Ольга Зайцева. Друге місце посіла Анастасія Кузьміна зі Словаччини.

У неофіційному командному заліку першою фінішувала Норвегія — 8 медалей (чотири золоті, одне "срібло", три "бронзи"). У Німеччини також 8 нагород (2-4-2), в Росії — 6 (2-1-3).

Зараз ви читаєте новину «Семеренко могла стати третьою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua