пʼятниця, 21 вересня 2018 06:21

"Перший тайм був страшний"

Донецький "Шахтар" зіграв унічию — 2:2 — перший матч групового турніру Ліги чемпіонів 2018/19 проти німецького "Хоффенхайма". Матч відбувся у Харкові.

— Перший тайм у виконанні донецької команди був страшний, — каже колишній нападаючий "Шахтаря" 62-річний Віктор Грачов. — За його підсумками господарі мали поступатися з рахунком 1:3 або 1:4. Команда програла всю боротьбу, всі підбори. Фактично перший тайм донеччани провели увісьмох. "Випали" з гри Болбат, Патрик і Мораес. Пропустив прикрий м'яч Андрій П'ятов. Однак надалі голкіпер зібрався. Він зрозумів, що за рахунку 1:3 його порятунки нікому не будуть потрібні. Треба виручати команду, коли відставання мінімальне. Другий тайм цілком міг завершитися підсумковою перемогою "Шахтаря".

Вчасно втрутився в гру Фонсека. Коли команда поступалася — 1:2 він провів вдалі заміни. Думаю, вже найближчим часом Майкон витіснить із основи Алана Патрика.

Тайсон, опинившись на своїй рідній позиції — лівому фланзі, отримав простір для розгону атак. Удвох із Ісмаїлі вони так закрутили голови німецьким захисникам, що ті, мабуть, рахували хвилини до закінчення гри. Тренер гостей Нагельсманн не знав, що робити, аби спинити атаки "Шахтаря".

Дещо випав із гри Марлос. Він звик, що українські арбітри свистять найменший фол проти нього. Однак у Європі грають не так. Заради видовищності й швидкості арбітри дають поборотися й без причини не зупиняють гру.

Думаю, нічия — гарний підсумок поєдинку. Надалі тренерський штаб "Шахтаря" має збалансувати склад, що дозволить досягти переможних результатів.

У іншому матчі групи її фаворит, англійський "Манчестер Сіті", програв вдома французькому "Ліону" — 1:2.

— Це мало що змінює, — говорить Віктор Грачов. — Чемпіон Англії фінішує на першому місці. Три інші команди сперечатимуться за другу позицію.

Футбол. Ліга чемпіонів 2018/19. Груповий турнір

Перший тур

Група "F"

"Шахтар", Донецьк, Україна — "Хоффенхайм", Німеччина — 2:2 (1:2)

19 вересня. Харків. Стадіон "Металіст". 28 336 глядачів, розрахований на 40 003. +17°С

Суддя: Якоб Келет, Данія

"Шахтар": П'ятов — Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі — Степаненко, Алан Патрик (Майкон, 76) — Марлос, Тайсон-к, Болбат (Коваленко, 57) — Мораес. Тренер: Паулу Фонсека, Португалія

"Хоффенхайм": Бауманн — Кадержабек, Пош, Біттенкорт (Демирбай, 64) — Шульц, Фогт — к, Нордтвейт, Гріллич — Салаї, (Цубер, 75), Крамарич (Нельсон, 85), Жоелінгтон. Тренер: Юліан Нагельсманн

"Хоффенхайм" — "Манчестер Сіті"

Зараз ви читаєте новину «"Перший тайм був страшний"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua