четвер, 14 січня 2010 18:57

Переможниця жіночого спринту в біатлоні могла запізнитися на старт

Автор: фото: REUTERS/Michael Dalder
  Головною фавориткою перегонів у Рупольдингу була господарка траси — німкеня Маґдалена Нойнер. Але вона фінішувала третьою

У німецькому Рупольдингу відбувся етап Кубка світу з біатлону. Жінки бігли спринт на 7,5 км. Перемогла 29-річна Анн-Карін Олофссон зі Швеції. Другою стала росіянка Медвєдцева, третьою — німкеня Маґдалена Нойнер. Найкраща з українок, Людмила Писаренко, прийшла на фініш 38-ю.

— Я ледве не запізнилася на старт, — розповідає Олофссон. — Старт перенесли, він відбувся на 5 хвилин раніше, а я цього не врахувала. Ледве встигла перевдягтися.

У загальному заліку в спринті Олофссон лідирує, випереджаючи свою співвітчизницю Гелену Юнссон на очко. 25-те місце в українки Валентини Семеренко, 27-ю йде її сестра Віта.

Зараз ви читаєте новину «Переможниця жіночого спринту в біатлоні могла запізнитися на старт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua