вівторок, 17 липня 2007 17:46

Катерина Карсак встановила рекорд

У неділю в чеській Остраві завершився юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики. Збірна України в медальному заліку посіла п"яту сходинку.

У секторі для метання диска не мав рівних 16-річний Микита Нестеренко. Його результат — 68,54 м. Ще два "золота" виграли метальник молота Андрій Мартинюк та Юлія Баралей на дистанції 400 м. Диск, ядро, молот та спис у юнаків мають дещо меншу вагу, ніж у дорослих.

Паралельно в угорському Дебрецені проходив чемпіонат Європи для спортсменів віком до 23 років. Сім нагород принесли Україні сьоме місце в медальній таблиці.

21-річна Катерина Карсак перемогла в метанні диска з рекордом чемпіонатів — 64,40 м. Лілія Кулик у потрійному стрибку виграла "золото" з національним молодіжним рекордом — 14,39 м.

Олександр Осмолович у бігу на 800 м фінішував другим. Крім цього, молоді українські легкоатлети здобули чотири "бронзи".

Зараз ви читаєте новину «Катерина Карсак встановила рекорд ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua