четвер, 20 березня 2008 18:06

Ілля Кваша виграв першість Європи

Автор: фото: reuters/Robin Van Lonkhuijsen
  Перед вирішальним стрибком Ілля Кваша випереджав суперників більш ніж на 30 балів. На Олімпіаді він планує потрапити до фінальної частини у стрибках на триметровому трампліні

У середу збірна України здобула перше "золото" на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить у Ейндховені. 20-річний Ілля Кваша з Миколаєва виграв змагання стрибунів із метрового трампліна.

Кваша показував найкращі результати на всіх етапах змагань і впевнено виступив у вирішальному раунді. Не зовсім йому вдався лише останній стрибок, але на той момент перевага Іллі над найближчими суперниками складала понад тридцять балів. Миколаївцю вдалося випередити чемпіона Європи-2006 Йона Пухакку з Фінляндії, який став другим, та бронзового призера Крістофера Саккіна з Італії.

На минулому чемпіонаті Європи Кваша був четвертим.

— Дуже радий перемозі. Шкода тільки, що стрибки з метрового трампліна не входять до програми Олімпіади. На Іграх боротимуся за вихід до фіналу на триметровому трампліні, — заявив спортсмен після змагань.

Крім "золота" Україна здобула "срібло". Його виборов плавець Сергій Бреус на дистанції 50 м брасом. Також маємо ще дві бронзові нагороди — Олега Лісогора на стометрівці брасом та в змаганнях дуетів у синхронному плаванні. Чемпіонат Європи фінішує в неділю.

Зараз ви читаєте новину «Ілля Кваша виграв першість Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua